sobota, 31 Lipiec 2021, 11:00

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Czwartki artystyczne” – czas zacząć!

„Czwartki artystyczne” – czas zacząć!

piątek, 03 Lipiec 2020, 21:34 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

2 lipca 2020 r. o godzinie 11.00 przy Informacji Turystycznej na promenadzie w Międzyzdrojach odbyło się pierwsze plenerowe spotkanie z cyklu „Czwartki artystyczne, czyli rodzinne warsztaty plastyczne w plenerze”.  Zajęcia zostały zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Międzyzdrojach we współpracy z Międzynarodowym Domem Kultury oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach, który zapewnił materiały plastyczne.

Wspólnie z rodzicami i prowadzącymi zajęcia wykonaliśmy witraże z koralików Hama. Dzieci wraz z opiekunami z dużym zapałem tworzyły wielobarwne obrazki przedstawiające m.in. żabki, króliczki, koniki morskie, misie i inne zwierzątka, które zabrały na pamiątkę do domu. Warsztaty zostały przeprowadzone w obowiązującym reżimie sanitarnym. Dzieciom oraz rodzicom zostały udostępnione rękawiczki jednorazowe oraz żele do dezynfekcji rąk, a stanowiska prac zostały ustawione z zachowaniem 2-metrowego dystansu społecznego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie i ponownie zapraszamy małych oraz dużych miłośników rękodzieła na kolejne zajęcia za tydzień, gdzie wykonamy piaskowe mozaiki w słoikach. Dziękujemy również Totalizatorowi Sportowemu „Lotto” za przekazane upominki dla uczestników warsztatów. Do zobaczenia 9 lipca 2020 r. o godzinie 11.00 na międzyzdrojskiej promenadzie na kolejnych plenerowych zajęciach plastycznych.

„Czwartki artystyczne” – czas zacząć! Reviewed by on . 2 lipca 2020 r. o godzinie 11.00 przy Informacji Turystycznej na promenadzie w Międzyzdrojach odbyło się pierwsze plenerowe spotkanie z cyklu „Czwartki artystyc 2 lipca 2020 r. o godzinie 11.00 przy Informacji Turystycznej na promenadzie w Międzyzdrojach odbyło się pierwsze plenerowe spotkanie z cyklu „Czwartki artystyc Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top