piątek, 9 czerwiec 2023, 00:37

Strona główna » REGION » #GaszynChallenge – zachodniopomorska KAS „pompowała” dla Franka Kępy
#GaszynChallenge – zachodniopomorska KAS „pompowała” dla Franka Kępy

#GaszynChallenge – zachodniopomorska KAS „pompowała” dla Franka Kępy

czwartek, 16 lipca 2020, 21:30 Kategoria: REGION, społeczeństwo, zdrowie
  • Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) przyjęła wyzwanie #GaszynChallenge
  • Zebrano 20.417,16 zł dla chorego na SMA Franka Kępy.

Dyrektor Izby Administracji Skarbowe w Szczecinie (IAS) wspólnie z Zachodniopomorskim Urzędem Celno-Skarbowym przyjęli wyzwanie Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku do #GaszynChallenge. Urzędy skarbowe przyjmowały wyzwania lokalnych instytucji. Wszystko po to, aby jak najwięcej pieniędzy trafiło na leczenie chorego na SMA (rdzeniowy zanik mięśni) Frankowi Kępie.

Zebrane 20.417,16 zł zasiliło konto Franka i mamy nadzieję pomoże w walce z chorobą. Trzymamy kciuki za Frania. Dyrektor IAS w imieniu swoim i kolegów z IAS i Zachodniopomorskiego UCS nominował do akcji Urząd Skarbowy w Jaworznie oraz niemieckich kolegów z Urzędu Skarbowego w Waren i Głównego Urzędu Ceł w Stralsundzie.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

#GaszynChallenge – zachodniopomorska KAS „pompowała” dla Franka Kępy Reviewed by on . Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) przyjęła wyzwanie #GaszynChallenge Zebrano 20.417,16 zł dla chorego na SMA Franka Kępy. Dyrektor Izby Adm Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) przyjęła wyzwanie #GaszynChallenge Zebrano 20.417,16 zł dla chorego na SMA Franka Kępy. Dyrektor Izby Adm Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top