piątek, 2 czerwiec 2023, 21:09

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Zmiany klimatu. Czym są i jaki rzeczywisty wpływ mają na nasze życie” – spotkanie z Jarosławem Kretem
„Zmiany klimatu. Czym są i jaki rzeczywisty wpływ mają na nasze życie” – spotkanie z Jarosławem Kretem

„Zmiany klimatu. Czym są i jaki rzeczywisty wpływ mają na nasze życie” – spotkanie z Jarosławem Kretem

środa, 29 lipca 2020, 11:48 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach na spotkanie z Jarosławem Kretem, które odbędzie się 6 sierpnia 2020 r. o godz. 18.00. Wieczór autorski upłynie pod hasłem „Zmiany klimatu. Czym są i jaki rzeczywisty wpływ mają na nasze życie”.

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach gościła już Jarosława Kreta w 2012 r. Było to jedno z najdłuższych i najzabawniejszych spotkań. Do dziś pamiętamy smak tortu w kształcie krecika z czeskiej kreskówki. Tym razem oprócz rozmowy, prezenter urozmaici spotkanie prezentacją autorskich zdjęć dotyczących tematu spotkania.

Jarosław Kret jest egiptologiem, autorem licznych reportaży oraz filmów dokumentalnych. Prywatnie miłośnik podróży i książek. Jako dziennikarz zaczął pracować w 1992 roku w lokalnych gazetach warszawskich, a rok później został reporterem i prezenterem telewizji prywatnych i publicznych. Zrealizował wiele swoich autorskich programów, m.in. Klub Podróżników, Planeta według Kreta, Podróże z barometrem, Polska według Kreta. Początkowo prezenter był głównie związany ze stacją TVP, jednak pod koniec 2019 r. zadebiutował w telewizji Polsat i Polsat News. Jest autorem książek m.in. Mój Egipt, Moja Ziemia Święta, Polska według Kreta, Mój Madagaskar, W Ziemi Świętej. W 2018 r. zagrał samego siebie w filmie Patryka Vegi pt. Kobiety mafii.

Ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiologiczną  podczas spotkania obowiązuje reżim sanitarny. Prosimy o zakładanie maseczek, rękawiczek i dezynfekcję rąk. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorami spotkania są: Gmina Międzyzdroje, Dyskusyjny Klub Książki, Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Międzynarodowy Dom Kultury. Wydarzenie jest dofinansowane przez Instytut Książki z dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Dziękujemy firmie Forum Invest Międzyzdroje za porycie kosztów związanych z pobytem naszego gościa.

 

„Zmiany klimatu. Czym są i jaki rzeczywisty wpływ mają na nasze życie” – spotkanie z Jarosławem Kretem Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach na spotkanie z Jarosławem Kretem, które odbędzie się 6 Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach na spotkanie z Jarosławem Kretem, które odbędzie się 6 Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top