czwartek, 8 czerwiec 2023, 23:50

Strona główna » REGION » Akcja Krwiodawstwa z okazji Święta Krajowej Administracji Skarbowej
Akcja Krwiodawstwa z okazji Święta Krajowej Administracji Skarbowej

Akcja Krwiodawstwa z okazji Święta Krajowej Administracji Skarbowej

czwartek, 24 września 2020, 21:05 Kategoria: REGION, społeczeństwo, zdrowie
  • 16,65 litra krwi oddano z okazji święta KAS.

22 września br. z okazji Święta Krajowej Administracji Skarbowej z inicjatywy Dyrektora Jarosława Grzelaka, odbyła się Akcja Krwiodawstwa pn. „Twoja krew, moje życie”. Akcja oddawania krwi miała miejsce w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie. To już kolejna taka akcja.

Tym razem na zaproszenie do udziału w naszej akcji odpowiedziało 39 osób wśród których znaleźli się również krwiodawcy z zaprzyjaźnionych instytucji i służb: Straży Granicznej, Służby Więziennej z Aresztu Śledczego w Szczecinie i Urzędu Marszałkowskiego. Po pozytywnej weryfikacji lekarskiej 37 oddało krew.

Łącznie przekazaliśmy potrzebującym aż 16,650 litrów tego bezcennego leku. Fachowego wsparcia izbowej inicjatywie udzieliło Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Akcja Krwiodawstwa z okazji Święta Krajowej Administracji Skarbowej Reviewed by on . 16,65 litra krwi oddano z okazji święta KAS. 22 września br. z okazji Święta Krajowej Administracji Skarbowej z inicjatywy Dyrektora Jarosława Grzelaka, odbyła 16,65 litra krwi oddano z okazji święta KAS. 22 września br. z okazji Święta Krajowej Administracji Skarbowej z inicjatywy Dyrektora Jarosława Grzelaka, odbyła Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top