wtorek, 6 czerwiec 2023, 11:50

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » „Przyjaciele dla Nadii”- znamy sumę zebranych pieniędzy!
„Przyjaciele dla Nadii”- znamy sumę zebranych pieniędzy!

„Przyjaciele dla Nadii”- znamy sumę zebranych pieniędzy!

sobota, 03 października 2020, 22:11 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, REGION, społeczeństwo, zdrowie

W sobotnie popołudnie na boisku przy Szkole Podstawowej w Kamieniu Pomorskim odbył się festyn „Przyjaciele dla Nadii”. Jak to bywa na tego rodzaju akcjach charytatywnych, nie mogło zabraknąć loterii fantowych, czy np. kultowej waty cukrowej. Dla uczestników festynu były również dostępne gofry, potrawy z grilla czy ciasta z domowego wypieku. Swój udział pokazami podkreślili także strażacy z OSP Rozwarowo oraz członkowie Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Należy w tym miejscu dodać, że celem festynu była zbiórka pieniędzy na bardzo kosztowne leczenie, chorej na nowotwór złośliwy 11-letniej Nadii.

Jak udało się oficjalnie dowiedzieć naszej redakcji, a jest to wiadomość praktycznie z ostatniej chwili, udało się zebrać kwotę 14.013,12 zł i 33,80 euro. Super!!!

Organizatorem festynu był Komitet Społeczny Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomorskim.

Jesteśmy dumni i wszystkim dziękujemy. Z całego serca. Akcja Przyjaciele dla Nadii. 

 

 

„Przyjaciele dla Nadii”- znamy sumę zebranych pieniędzy! Reviewed by on . W sobotnie popołudnie na boisku przy Szkole Podstawowej w Kamieniu Pomorskim odbył się festyn „Przyjaciele dla Nadii”. Jak to bywa na tego rodzaju akcjach chary W sobotnie popołudnie na boisku przy Szkole Podstawowej w Kamieniu Pomorskim odbył się festyn „Przyjaciele dla Nadii”. Jak to bywa na tego rodzaju akcjach chary Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top