wtorek, 6 czerwiec 2023, 11:46

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Nielegalna kawiarenka internetowa w Szczecinku
Nielegalna kawiarenka internetowa w Szczecinku

Nielegalna kawiarenka internetowa w Szczecinku

wtorek, 06 października 2020, 20:20 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • Zamknięto nielegalnie działającą kawiarenkę internetową w Szczecinku.
  • Zabezpieczono komputery i sejf z gotówką na wypłaty wygranych.

Po raz kolejny funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej musieli wykazać się sprytem i podstępem aby ujawnić na gorącym uczynku nielegalne urządzanie gier hazardowych na komputerach. 5 października 2020 roku funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie przeszukali lokal w centrum Szczecinka, w którym funkcjonowała nielegalna kawiarenka internetowa. Komputery służyły jednak wyłącznie substytut automatów do gier hazardowych.

W trakcie przeszukania zabezpieczono komputery służące do urządzania nielegalnych gier hazardowych oraz sejf z gotówką na wypłaty wygranych, w którym było ok. 2,3 tys. zł. Człowiek, który „zarządzał” kawiarenką nie chciał otworzyć sejmu ani zdradzić szyfru. Dlatego funkcjonariusze musieli wymontować i otworzyć sejf siłowo przy użyciu sprzętu. Zabezpieczony materiał posłuży jako podstawa do postawienia sprawcom zarzutów urządzania nielegalnego hazardu. Sprawcom grozi nawet kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Nielegalna kawiarenka internetowa w Szczecinku Reviewed by on . Zamknięto nielegalnie działającą kawiarenkę internetową w Szczecinku. Zabezpieczono komputery i sejf z gotówką na wypłaty wygranych. Po raz kolejny funkcjonariu Zamknięto nielegalnie działającą kawiarenkę internetową w Szczecinku. Zabezpieczono komputery i sejf z gotówką na wypłaty wygranych. Po raz kolejny funkcjonariu Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top