środa, 1 luty 2023, 14:03

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Nielegalny punkt hazardowy w centrum Szczecina

Nielegalny punkt hazardowy w centrum Szczecina

czwartek, 12 listopada 2020, 20:46 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • Kolejny nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez zachodniopomorską KAS.
  • Zatrzymano 7 komputerów i gotówkę przeznaczoną na wypłaty wygranych.

10 listopada br. Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zamknęła nielegalny punkt hazardowy w centrum Szczecina przy ul. Krzywoustego.

Przeszukano lokal, w którym prowadzona była nielegalna działalność hazardowa. Zabezpieczone zostały 7 komputerów służących do gier hazardowych oraz dodatkowy monitor do obsługi kamer przemysłowych. Zabezpieczono także ruter, 4 kamery i telefon komórkowy. Dodatkowo zatrzymano oraz gotówkę w kwocie 530 zł.

W działaniach uczestniczyło 17 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie. Działania wspierało pięciu funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji. Działania były prowadzone na podstawie postanowienia Prokuratury Rejonowej Szczecin-Śródmieście.

Ostatnie działania to efekt weryfikacji sygnałów od mieszkańców. Potwierdza się również, że takie nielegalne punkty hazardowe funkcjonują w różnych miejscach, często pod szyldem sugerującym inną działalność. Prawie zawsze są to lokale monitorowane i zamknięte dla przypadkowego klienta.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Nielegalny punkt hazardowy w centrum Szczecina Reviewed by on . Kolejny nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez zachodniopomorską KAS. Zatrzymano 7 komputerów i gotówkę przeznaczoną na wypłaty wygranych. 10 listopada br. Kolejny nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez zachodniopomorską KAS. Zatrzymano 7 komputerów i gotówkę przeznaczoną na wypłaty wygranych. 10 listopada br. Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top