środa, 1 luty 2023, 14:38

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Nielegalny punkt hazardowy na szczecińskim Prawobrzeżu
Nielegalny punkt hazardowy na szczecińskim Prawobrzeżu

Nielegalny punkt hazardowy na szczecińskim Prawobrzeżu

sobota, 14 listopada 2020, 15:28 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez zachodniopomorską KAS.
  • Zatrzymano 7 komputerów i sprzęt monitoringu.

Październikowe działania Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do zamknięcia kolejnego nielegalnego punktu hazardowego. W ostatnich dniach października br. zamknięto nielegalny punkt hazardowy w Szczecinie na Prawobrzeżu (ul. Leszczynowa).

Przeszukano lokal, w którym prowadzony był nielegalny hazard. Zabezpieczone zostały komputery wykorzystywane do gier hazardowych. Podczas przeszukania lokalu ujawniono również dodatkowy monitor do obsługi kamer przemysłowych. Zabezpieczono także ruter, kamery do monitoringu i telefon komórkowy.

W działaniach uczestniczyło 14 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie. Działania były prowadzone na podstawie postanowienia Prokuratury Rejonowej Szczecin-Prawobrzeże. Ważnym elementem nasze pracy w tym zakresie są sygnały od mieszkańców.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z KAS

W razie wątpliwości skontaktuj się z nami. Zadzwoń  na Krajowy Telefon Interwencyjny KAS 800 060 000. To bezpłatny, całodobowy numer pod który można zgłaszać wszelkie nieprawidłowości m.in. dotyczące gier hazardowych. Możesz również wysłać maila na adres skrzynki e-mail

powiadomKAS@mf.gov.pl

Pamiętaj!

Za udostępnienie lokalu czy nawet jego części pod automaty do gier, posiadacz lokalu narażony jest na odpowiedzialność prawną (karę pieniężną), w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu.

Kara ta nie jest uzależniona od wykazania świadomego naruszenia przepisów ustawy o grach hazardowych. Za nielegalne urządzanie gier hazardowych grozi odpowiedzialność karna skarbowa: kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Nielegalny punkt hazardowy na szczecińskim Prawobrzeżu Reviewed by on . nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez zachodniopomorską KAS. Zatrzymano 7 komputerów i sprzęt monitoringu. Październikowe działania Krajowej Administracji nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez zachodniopomorską KAS. Zatrzymano 7 komputerów i sprzęt monitoringu. Październikowe działania Krajowej Administracji Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top