sobota, 23 wrzesień 2023, 03:42

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Trenerzy pierwszego zespołu Gryfa wydali oświadczenie odnośnie ostatniego meczu, i przepraszają kibiców
Trenerzy pierwszego zespołu Gryfa wydali oświadczenie odnośnie ostatniego meczu, i przepraszają kibiców

Trenerzy pierwszego zespołu Gryfa wydali oświadczenie odnośnie ostatniego meczu, i przepraszają kibiców

poniedziałek, 23 listopada 2020, 19:41 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport
„Na początku naszego wpisu chcielibyśmy przeprosić wszystkich mieszkańców Kamienia Pomorskiego oraz powiatu kamieńskiego. Prosimy z tego miejsca by nie obrażać zawodników, którzy reprezentują nasz klub. Całą winę za wstydliwą porażkę w ostatnim meczu jak i za wcześniejsze porażki bierzemy na swoje barki. To my trenerzy przygotowujemy zawodników do zawodów sportowych i to my odpowiadamy za ich dyspozycje meczową.
Cały hejt, który spłynął na drużynę oraz nie wiemy, dlaczego na akademię, która prężnie działa i rozwija pasję naszych dzieci (myślimy, że bardziej chodzi o animozje personalne, co w tym przypadku jest nie na miejscu) niech spływa na nas. Oczywiście mamy swój honor i poddajemy się do dyspozycji zarządu.
Dodatkowo, chcemy przeprosić byłych zawodników Gryfa (pewnie naszych kolegów ze starych czasów) za to, że przez nasze ostatnie wyniki nie mogą identyfikować się z TAKIM Gryfem, (choć wiele razy razem śpiewaliśmy „Czy wygrywasz Czy nie…”) i porażki też się nam przydarzały (bardziej lub mniej profesjonalne), bo taki jest sport.
Chcemy również i chyba najbardziej PRZEPROSIĆ naszych kibiców, którzy są z nami na dobre i na złe, tych, którzy są wtedy, gdy odnosimy sukces, (choć tych w ostatnich latach jest mało), oraz tych mieszkańców, którzy nie mają związku z klubem i się z nim nie utożsamiają. Ludzi, którzy uważają się za lepszych od zawodników obecnych w klubie zapraszamy na trening i niech wykażą się swoimi umiejętnościami i zaczną zarabiać te duże pieniądze o których mówią. Wystarczy wyjść i poświęcić swój czas – zazwyczaj od razu po pracy, często w warunkach niesprzyjających (mróz, deszcz, wiatr, palące słońce).
Pana Prezesa Akademii i jego rodzinę proszę zostawić w spokoju, bo taki człowiek to skarb, który prężnie działa dla społeczności kamieńskiej często poświęcając swój prywatny czas kosztem swojej rodziny i nie bierze za to złotówki, choć jak to mawiał klasyk „NALEŻAŁO MU SIĘ I TYLE”. Ja, jako rodzic, którego dziecko uczęszcza do akademii dziękuję Panu Prezesowi jak i całemu zarządowi akademii za możliwości, które otrzymuje moje dziecko.
Jeszcze raz przepraszamy wszystkich, którzy poczuli się urażeni naszymi występami: PRZEPRASZAMY.
Szymon Smerdel, Paweł Pawlaczyk jeszcze trenerzy Gryfa Kamień Pomorski”

 

Trenerzy pierwszego zespołu Gryfa wydali oświadczenie odnośnie ostatniego meczu, i przepraszają kibiców Reviewed by on . "Na początku naszego wpisu chcielibyśmy przeprosić wszystkich mieszkańców Kamienia Pomorskiego oraz powiatu kamieńskiego. Prosimy z tego miejsca by nie obrażać "Na początku naszego wpisu chcielibyśmy przeprosić wszystkich mieszkańców Kamienia Pomorskiego oraz powiatu kamieńskiego. Prosimy z tego miejsca by nie obrażać Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top