czwartek, 1 grudzień 2022, 17:32

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Nielegalny punkt hazardowy w Gryficach zlikwidowany przez KAS

Nielegalny punkt hazardowy w Gryficach zlikwidowany przez KAS

wtorek, 08 grudnia 2020, 20:52 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • Funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych w Gryficach.
  • W skontrolowanym lokalu mundurowi zabezpieczyli 2 automaty do gier oraz 5 komputerów.
  • Właścicielom urządzeń oraz osobom urządzającym nielegalne gry hazardowe grożą wysokie kary.

4 grudnia br. funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej zamknęli nielegalny punkt hazardowy w Gryficach. Na podstawie postanowienia Prokuratury Rejonowej w centrum Gryfic przeszukali lokal, w którym organizowano nielegalne gry hazardowe.

Do dalszego postępowania karno-skarbowego zabezpieczono 2 automaty do gier hazardowych, 5 komputerów, monitoring oraz gotówkę w kwocie 590 zł. W czynnościach uczestniczyło łącznie 11 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie.

Oprócz sankcji karnych w postaci grzywny lub kary pozbawienia wolności, osoby urządzające tego typu nielegalne gry oraz posiadające automaty wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych, muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. złotych od każdego komputera.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Nielegalny punkt hazardowy w Gryficach zlikwidowany przez KAS Reviewed by on . Funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych w Gryficach. W skontrolowanym lokalu mundurowi zabezpieczyli 2 automaty d Funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych w Gryficach. W skontrolowanym lokalu mundurowi zabezpieczyli 2 automaty d Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top