sobota, 3 grudzień 2022, 09:12

Strona główna » WYDARZENIA » gospodarka » Ostatnie dni głosowania na najpiękniejsze miasta w wojewódzkim etapie „Świeć się z Energą”.

Ostatnie dni głosowania na najpiękniejsze miasta w wojewódzkim etapie „Świeć się z Energą”.

wtorek, 05 stycznia 2021, 19:49 Kategoria: gospodarka, REGION, społeczeństwo

Zostały ostatnie 3 dni na pomaganie przez głosowanie w pierwszym etapie Plebiscytu Miast „Świeć się z Energą”. Do finału akcji przejdzie 16 najładniej oświetlonych miejscowości – po jednym z każdego województwa. W Zachodniopomorskiem prowadzi Koszalin przed Świnoujściem i Szczecinem. Aktualne wyniki można śledzić tutaj.

W charytatywnym konkursie Energi wielkość miasta nie ma znaczenia. To, czy zdobędzie ono energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł dla potrzebujących oraz prawo do walki o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” zależy od piękna i popularności świątecznych dekoracji.

Głosować można tylko do czwartku 7 stycznia na SwiecSie.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół prasowy „Świeć się z Energą”

Ostatnie dni głosowania na najpiękniejsze miasta w wojewódzkim etapie „Świeć się z Energą”. Reviewed by on . Zostały ostatnie 3 dni na pomaganie przez głosowanie w pierwszym etapie Plebiscytu Miast "Świeć się z Energą". Do finału akcji przejdzie 16 najładniej oświetlon Zostały ostatnie 3 dni na pomaganie przez głosowanie w pierwszym etapie Plebiscytu Miast "Świeć się z Energą". Do finału akcji przejdzie 16 najładniej oświetlon Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top