sobota, 3 grudzień 2022, 11:13

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Nielegalny salon gier w Myśliborzu zamknięty przez KAS
Nielegalny salon gier w Myśliborzu zamknięty przez KAS

Nielegalny salon gier w Myśliborzu zamknięty przez KAS

piątek, 08 stycznia 2021, 19:40 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • Funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zamknęli kolejny nielegalny punkt hazardowy.
  • Zatrzymano nielegalne automaty do gier hazardowych.

28 grudnia 2020 funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie wraz z funkcjonariuszami  policji z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu zlikwidowali nielegalny punkt hazardowy w Myśliborzu.

Na podstawie postanowienia prokuratora przeszukano wytypowany lokal, w którym urządzano nielegalne gry. Zabezpieczono 7  komputerów służących do gier hazardowych oraz dodatkowy monitor do obsługi kamer przemysłowych. Ponadto zabezpieczono 3 kamery, telefon komórkowy, modem, wideo rejestrator oraz gotówkę w wysokości 930 PLN.

W czynnościach uczestniczyło łącznie 13 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego oraz 3 funkcjonariuszy Policji.

Nielegalna działalność hazardowa związana z urządzaniem gier na automatach zagrożona jest surowymi karami pieniężnymi, tj. 100 tys. zł od każdego automatu.

Odpowiedzialność tę ponoszą nie tylko podmioty organizujące nielegalne gry, ale też posiadacze lokali, w których się one odbywają. Ukaranie właściciela automatów nie powoduje, że posiadacz lokalu uniknie kary.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Nielegalny salon gier w Myśliborzu zamknięty przez KAS Reviewed by on . Funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zamknęli kolejny nielegalny punkt hazardowy. Zatrzymano nielegalne automaty do gier hazardowych. 28 grudnia 2020 funkcjo Funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zamknęli kolejny nielegalny punkt hazardowy. Zatrzymano nielegalne automaty do gier hazardowych. 28 grudnia 2020 funkcjo Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top