sobota, 3 grudzień 2022, 10:12

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Konkurs plastyczny pt. „Bohater literacki – mój autorytet” 2021
Konkurs plastyczny pt. „Bohater literacki – mój autorytet” 2021

Konkurs plastyczny pt. „Bohater literacki – mój autorytet” 2021

wtorek, 12 stycznia 2021, 17:55 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Koło nr 19 oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach zapraszają do wzięcia udziału w konkursie pt.: „Bohater literacki – mój autorytet”.

Konkurs jest skierowany do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zadaniem uczestników jest wykonanie 1 pracy plastycznej inspirowanej książką, w której bohaterem jest postać godna naśladowania np.: „Tajemniczy ogród” Frances Hodgson Burnett, „W pustyni i w puszczy” Henryk Sienkiewicz, „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” Hugh Lofting, „Baltic pies, który płynął na krze” Barbara Gawryluk, „Jak Lolek został papieżem” Mariusz Wollny, „Która to Malala” Renata Piątkowska, „Mieszko, ty wikingu” Grażyna Bąkiewicz, itp. Bohater może być postacią realną, fikcyjną lub historyczną– np. człowiek, zwierzę, postać z bajki.Prace przyjmowane będą do 10 kwietnia 2021 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach.Prace, które zostały nadesłane na konkurs w 2020 r. będą przypisywane do kategorii wiekowej zgodnie z datą dostarczenia pracy.

Szczegóły konkursu dostępne w regulaminie na stronie internetowej www.biblioteka.miedzyzdroje.pl

Bibliotekarze

 

Konkurs plastyczny pt. „Bohater literacki – mój autorytet” 2021 Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Koło nr 19 oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyz Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Koło nr 19 oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top