sobota, 3 grudzień 2022, 10:32

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Gryfice bez nielegalnego salonu gier zamkniętego przez KAS
Gryfice bez nielegalnego salonu gier zamkniętego przez KAS

Gryfice bez nielegalnego salonu gier zamkniętego przez KAS

piątek, 29 stycznia 2021, 21:20 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • Funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zamknęli nielegalny salon gier hazardowych w Gryficach.
  • W skontrolowanym lokalu zabezpieczono automaty do gier i prawie 6 tys. w gotówce.
  • Działania realizowano wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach.

27 stycznia br. funkcjonariusze zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) przeszukali lokal w centrum Gryfic, w którym urządzane były nielegalne gry hazardowe. Zabezpieczono 6 automatów do gier hazardowych, klucze do nich oraz rejestrator monitoringu i gotówkę w kwocie 5.690 zł. Na miejscu zastano 4 graczy oraz osobę z obsługi. Wszystkie osoby zostały przesłuchane na okoliczność udziału w nielegalnych grach hazardowych.

W czynnościach uczestniczyło 4 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie oraz 2 funkcjonariuszy Policji. Nielegalne automaty zostały zajęte do sprawy karnej-skarbowej. Zgodnie z ustawą o grach hazardowych, automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za urządzanie gier hazardowych grożą wysokie kary finansowe oraz pozbawienia wolności.

 

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Gryfice bez nielegalnego salonu gier zamkniętego przez KAS Reviewed by on . Funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zamknęli nielegalny salon gier hazardowych w Gryficach. W skontrolowanym lokalu zabezpieczono automaty do gier i prawie Funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zamknęli nielegalny salon gier hazardowych w Gryficach. W skontrolowanym lokalu zabezpieczono automaty do gier i prawie Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top