niedziela, 1 październik 2023, 18:22

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Bezpłatne korepetycje online z języka polskiego w międzyzdrojskiej bibliotece
Bezpłatne korepetycje online z języka polskiego w międzyzdrojskiej bibliotece

Bezpłatne korepetycje online z języka polskiego w międzyzdrojskiej bibliotece

piątek, 05 lutego 2021, 21:21 Kategoria: edukacja, Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich tegorocznych maturzystów do uczestnictwa w bezpłatnych korepetycjach – w spotkaniach dot. literatury i dziedzin powiązanych z literaturą, a znajomość których może pomóc w zdaniu egzaminu maturalnego z języka ojczystego. Odbędą się one w każdą środę od godz. 16.00 on-line na platformiehttps://meet.jit.si. Do każdego spotkania zostanie wygenerowany bezpłatny kod dostępu oraz hasło, które następnie będą wysłane na podany przez uczestnika adres e-mail. Ponad 10 lat temu tego typu zajęcia prowadziła w bibliotece Andżelika Gałecka i cieszyły się one dużym powodzeniem.

Cześć uczestników przychodziła przygotowana i aktywnie brała udział w dyskusji, część młodzieży przychodziła bardziej słuchać, notować. Tak też jest super.Na spotkaniach nikt nikogo nie będzie stresował, przepytywał, a przede wszystkim nikt nie będzie wystawiał ocen. Bibliotekarze wychodzą naprzeciw młodym ludziom, którzy są trochę przerażeni panującą sytuacją związaną z pandemią i obawiają się, że nie zdążą opanować całego materiału.Plan działania jest taki, że chcielibyśmy na początku skupić się na literaturze współczesnej i zacząć od dyskusji i omówienia „nowych lektur” m.in. opowiadań Olgi Tokarczuk, Marka Nowakowskiego, Andrzeja Stasiuka… Postaramy się, by rozmowa o literaturze i sztuce stała się dla Was przyjemnością.

Na razie proponujemy zajęcia w formie on-line, ale gdy obostrzenia pozwolą na organizowanie spotkań w większym gronie korepetycje będą się odbywać stacjonarnie w bibliotece. Po konsultacjach z maturzystami istnieje możliwość zwiększenia częstotliwości spotkań on-line do 2 razy w tygodniu.

Prosimy o zgłaszanie się chętnych na Facebooku biblioteki, o kontakt telefoniczny pod nr 91 32 80 442 lub mailowy: biblioteka.miedzyzdroje@poczta.intenetdsl.pl

Bibliotekarze

Bezpłatne korepetycje online z języka polskiego w międzyzdrojskiej bibliotece Reviewed by on . Chcielibyśmy zaprosić wszystkich tegorocznych maturzystów do uczestnictwa w bezpłatnych korepetycjach - w spotkaniach dot. literatury i dziedzin powiązanych z l Chcielibyśmy zaprosić wszystkich tegorocznych maturzystów do uczestnictwa w bezpłatnych korepetycjach - w spotkaniach dot. literatury i dziedzin powiązanych z l Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top