piątek, 9 czerwiec 2023, 00:38

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Rodzinne warsztaty wielkanocne w Twoim domu”
„Rodzinne warsztaty wielkanocne w Twoim domu”

„Rodzinne warsztaty wielkanocne w Twoim domu”

wtorek, 09 marca 2021, 20:01 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach zachęcają do wzięcia udziału w „Rodzinnych warsztatach wielkanocnych w Twoim domu”. W związku z pandemią oraz wprowadzonymi obostrzeniami nie możemy zorganizować warsztatów stacjonarnych, jakie odbywały się co roku w bibliotece. Wychodząc naprzeciw plastycznym potrzebom najmłodszych czytelników i chcąc uatrakcyjnić ten przedświąteczny czas, wspólnie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach postanowiliśmy zakupić materiały plastyczne, następnie rozdać je dzieciom w formie pakietów do wykonania ozdób świątecznych w swoim domu.

Od 15-26 marca 2021 r.zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do biblioteki po odbiór wielkanocnych pakietów z materiałami i instrukcją. Następnym krokiem naszej akcji jest wykonanie w domu wraz ze swoją pociechą ozdoby wielkanocnej i przesłanie zdjęcia pracy plastycznej na adres mailowy biblioteki: biblioteka.miedzyzdroje@poczta.internetdsl.pl Osoby, które wyślą zdjęcie rękodzieła wraz z wizerunkiem dziecka wyrażają jednocześnie zgodę na upublicznienie jego wizerunku w lokalnych mediach, na stronie internetowej oraz profilu biblioteki na portalu społecznościowym Facebook i Instagram. Akcja skierowana jest do najmłodszych, zarejestrowanych czytelników międzyzdrojskiej biblioteki. Jeśli nie jesteś jeszcze czytelnikiem naszej biblioteki jest to doskonała okazja, by się zapisać. Liczba pakietów ograniczona. Autorów najciekawszych ozdób wielkanocnych bibliotekarze nagrodzą drobnymi upominkami.

Bibliotekarze

„Rodzinne warsztaty wielkanocne w Twoim domu” Reviewed by on . Bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach zachęcają do wzięcia udziału w „Rodzinnych warsztatach wielkanocnych w Twoim domu”. W związku z Bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach zachęcają do wzięcia udziału w „Rodzinnych warsztatach wielkanocnych w Twoim domu”. W związku z Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top