czwartek, 30 listopad 2023, 08:31

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Nielegalny hazard w polickim lokalu usługowym

Nielegalny hazard w polickim lokalu usługowym

środa, 31 marca 2021, 19:49 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • 11 komputerów, router i gotówkę na wypłaty dla graczy zabezpieczyła w ostatnich dniach zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS).
  • Za urządzanie nielegalnych gier hazardowych grożą surowe kary.

Zachodniopomorska KAS cały czas prowadzi walkę z nielegalnym hazardem. Funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie, ujawnili nielegalny lokal w Policach, w którym organizowany był zabroniony proceder.

Jaskinię hazardu ulokowano tym razem w nieczynnym lokalu usługowym, w ciągu sklepów w centrum Polic. Dopiero odsłonięcie rolet pokazywało prawdziwe funkcje lokalu. W kontrolowanym lokalu zabezpieczono 11 komputerów, 12 monitorów, telefon komórkowy oraz modem. Zabezpieczono również gotówkę w wysokości 1.023 zł. Zatrzymano i przesłuchano trzech graczy (obywateli Polski) oraz obywatela Ukrainy podejrzewanego o organizację nielegalnego hazardu.

Zgodnie z przepisami za organizatora gier hazardowych można uznać każdego, kto czerpie z tego korzyści, zarówno właściciela automatów, komputerów, jego dzierżawcę jak i wynajmującego miejsce pod automaty czy komputery do urządzania gier hazardowych. W czynnościach uczestniczyło 15 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Nielegalny hazard w polickim lokalu usługowym Reviewed by on . 11 komputerów, router i gotówkę na wypłaty dla graczy zabezpieczyła w ostatnich dniach zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS). Za urządzanie nie 11 komputerów, router i gotówkę na wypłaty dla graczy zabezpieczyła w ostatnich dniach zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS). Za urządzanie nie Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top