sobota, 2 grudzień 2023, 05:58

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Nielegalny hazard pod legalnym szyldem
Nielegalny hazard pod legalnym szyldem

Nielegalny hazard pod legalnym szyldem

środa, 07 kwietnia 2021, 18:54 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • 8 komputerów, modem i gotówkę na wypłaty dla graczy zabezpieczyła w ostatnich dniach zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS).
  • W lokalu miały być sprzedawane części samochodowe.
  • Za urządzanie nielegalnych gier hazardowych grożą surowe kary.

Przeszukanie lokalu w Dębnie, w którym podejrzewano organizowanie nielegalnych gier online potwierdziło podejrzenia funkcjonariuszy celno-skarbowych. Zamiast sprzedaży części samochodowych w lokalu oferowano nielegalne gry hazardowe online. Zabezpieczono 8 komputerów, modemem, telefon komórkowy oraz gotówkę w wysokości 404 zł. Zatrzymano i przesłuchano 2 osoby – gracza i osobę z obsługi. Funkcjonariuszy KAS wspierali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Myśliborzu.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Nielegalny hazard pod legalnym szyldem Reviewed by on . 8 komputerów, modem i gotówkę na wypłaty dla graczy zabezpieczyła w ostatnich dniach zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS). W lokalu miały być 8 komputerów, modem i gotówkę na wypłaty dla graczy zabezpieczyła w ostatnich dniach zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS). W lokalu miały być Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top