piątek, 9 czerwiec 2023, 01:11

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Zapomnieli zapłacić za paliwo
Zapomnieli zapłacić za paliwo

Zapomnieli zapłacić za paliwo

czwartek, 15 kwietnia 2021, 20:31 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • Funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zatrzymali kierowcę, który „zapomniał” zapłacić za zatankowane paliwo.

Podczas codziennych czynności kontrolnych funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zdarzają się niecodzienne sytuacje. Funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego prowadzący kontrole celno-skarbowe w okolicy przejścia granicznego w Lubieszynie zatrzymali kierowcę, który odjechał ze stacji benzynowej bez zapłacenia za zatankowane paliwo.

Funkcjonariusze zauważyli pracowników pobliskiej stacji benzynowej, którzy wybiegli  za odjeżdżającym busem. Funkcjonariusze szybko zorientowali się, że coś się stało. Pracownik stacji poinformował, że kierowca nie zapłacił za paliwo.

Funkcjonariusze rozpoczęli pościg za oddalającym się pojazdem, który po ok. 2,5 km został zatrzymany. Kierowca wyjaśniając sytuację odpowiedział, że pasażer, który udał się do toalety, miał jednocześnie dokonać płatności.

Samochód zawrócono na stację gdzie uregulowano rachunek.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Zapomnieli zapłacić za paliwo Reviewed by on . Funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zatrzymali kierowcę, który „zapomniał” zapłacić za zatankowane paliwo. Podczas codziennych czynności kontrolnych funkcjo Funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zatrzymali kierowcę, który „zapomniał” zapłacić za zatankowane paliwo. Podczas codziennych czynności kontrolnych funkcjo Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top