czwartek, 30 listopad 2023, 09:26

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Pociąg do książki – książka do pociągu. Przystanek Biblioteka
Pociąg do książki – książka do pociągu. Przystanek Biblioteka

Pociąg do książki – książka do pociągu. Przystanek Biblioteka

poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 20:30 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Koło nr 19 oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zapraszają na kiermasz „Pociąg do książki – książka do pociągu. Przystanek Biblioteka”. Kiermasz odbędzie się 23 kwietnia 2021 r. (piątek) przed budynkiem biblioteki od godz. 10:00 do 18:00. Książki będzie można kupić za symboliczną kwotę od 1 zł do 10 zł! Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony za zakup nowych książek do biblioteki. Podczas kiermaszu będą obowiązywać zasady bezpieczeństwa związane z pandemią.

Kiermasze książek, głównie nasz wakacyjny kiermasz „Książka za 1 zł”, od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców i turystów, którzy mogą kupić podręczniki szkolne, bajki, lektury, kryminały, beletrystykę… Przez cały rok gromadzimy od mieszkańców książki, które im są już nie potrzebne. Kiermaszowi od lat przyświeca reguła: Co dla niektórych jest zbędną lekturą dla innych okazuje się cennym „białym krukiem”. Jest to również doskonała forma propagowania czytelnictwa – na książkę za 1 zł przecież stać każdego.

Bibliotekarze

Pociąg do książki – książka do pociągu. Przystanek Biblioteka Reviewed by on . Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Koło nr 19 oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zapraszaj Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Koło nr 19 oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zapraszaj Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top