wtorek, 17 maj 2022, 10:12

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Międzyzdrojska Biblioteka otrzymała sprzęt z projektu Liga eSzkoła NUTS 3
Międzyzdrojska Biblioteka otrzymała  sprzęt z projektu Liga eSzkoła NUTS 3

Międzyzdrojska Biblioteka otrzymała sprzęt z projektu Liga eSzkoła NUTS 3

poniedziałek, 26 kwietnia 2021, 21:39 Kategoria: edukacja, Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach otrzymała sprzęt o wartości 10 487,00 zł z projektu Liga eSzkoła NUTS 3 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”. Na szkoleniach bibliotekę będzie reprezentować starszy bibliotekarz, Szymon Głod.

W tym roku poprowadzi on praktyczne zajęcia dla dzieci i młodzieży z programowania robotów LEGO® oraz zajęcia e-Citizen ECDL w zakresie umiejętności wykorzystywania komputera i Internetu. Wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej w kraju. W ramach projektu otrzymaliśmy 2 zestawy robotów programowalnych LEGO® SPIKE prime, 2 laptopy Lenovo, 2 tablety oraz zestaw turniejowy FIRST® LEGO® LeagueChallenge (matę przejazdową oraz klocki do budowy modeli i przeszkód stawianych na macie).

O szczegółach realizacji projektu będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej oraz mediach społecznościowych biblioteki.

Bibliotekarze

Międzyzdrojska Biblioteka otrzymała sprzęt z projektu Liga eSzkoła NUTS 3 Reviewed by on . Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach otrzymała sprzęt o wartości 10 487,00 zł z projektu Liga eSzkoła NUTS 3 współfinansowane Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach otrzymała sprzęt o wartości 10 487,00 zł z projektu Liga eSzkoła NUTS 3 współfinansowane Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top