czwartek, 1 grudzień 2022, 17:01

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Czwartki artystyczne” – rodzinne warsztaty plastyczne w plenerze
„Czwartki artystyczne” – rodzinne warsztaty plastyczne w plenerze

„Czwartki artystyczne” – rodzinne warsztaty plastyczne w plenerze

poniedziałek, 28 czerwca 2021, 21:53 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Międzyzdrojska Biblioteka od lat dba o kreatywny rozwój dzieci i młodzieży, organizuje wiele zajęć, warsztatów, konkursów, w których biorą udział całe rodziny artystycznie spędzając wolny czas. W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, postanowiliśmy zorganizować cykl rodzinnych warsztatów plastycznych w plenerze. Zajęcia będą organizowane we współpracy z Międzynarodowym Domem Kultury oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach. Nasze plenerowe „Czwartki artystyczne” odbywać się będą na promenadzie – obok Informacji Turystycznej w każdy wakacyjny czwartek w godzinach 11:00-13:00.

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie reżimu sanitarnego i dystansu społecznego podczas zajęć. Chcemy, by najmłodsi spędzili czas kreatywnie, ale i bezpiecznie. Biblioteka, MDK oraz OPS zapewniają materiały plastyczne, rękawiczki jednorazowe oraz środki do dezynfekcji rąk i stolików. Wspólnie z rodzicami i prowadzącymi zajęcia wykonamy morskie ramki, lampiony, stworki z rolek, witraże z koralików Hama, kolorowe rybki z gipsu i pudełeczka na biżuterię – co tydzień coś innego. Serdecznie zapraszamy wszystkich, małych i dużych, miłośników rękodzieła. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Część materiałów plastycznych na warsztaty zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2021 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach.

„Czwartki artystyczne” – rodzinne warsztaty plastyczne w plenerze Reviewed by on . Międzyzdrojska Biblioteka od lat dba o kreatywny rozwój dzieci i młodzieży, organizuje wiele zajęć, warsztatów, konkursów, w których biorą udział całe rodziny a Międzyzdrojska Biblioteka od lat dba o kreatywny rozwój dzieci i młodzieży, organizuje wiele zajęć, warsztatów, konkursów, w których biorą udział całe rodziny a Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top