czwartek, 30 listopad 2023, 09:39

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Koncert Zespołu Luki
Koncert Zespołu Luki

Koncert Zespołu Luki

czwartek, 22 lipca 2021, 19:13 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna i Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” oraz Gmina Międzyzdroje zapraszają na koncert Zespołu Luki, który odbędzie się 28 lipca 2021 r. o godz. 18.00 na Alei Gwiazd w Międzyzdrojach. Wstęp wolny.

Pochodzący z woj. zachodniopomorskiego LUKI jest autorem takich przebojów jak: „Co to za Dziewczyna”, „Bomba”, „Ciebie wybrałem” czy „Ta Dziewczyna to ogień”. Każda piosenka jest w innym, niepowtarzalnym klimacie. Na koncertach Lukiego zawsze towarzyszy dobra zabawa i pozytywna energia. Osoby najlepiej bawiące się podczas koncertu w Międzyzdrojach zostaną nagrodzone muzycznymi niespodziankami od Zespołu Luki.

Koncert Zespołu Luki Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna i Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” oraz Gmina Międzyzdroje zapraszają na konce Miejska Biblioteka Publiczna i Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” oraz Gmina Międzyzdroje zapraszają na konce Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top