środa, 6 grudzień 2023, 18:12

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Czwartki artystyczne, czyli rodzinne warsztaty w plenerze”
„Czwartki artystyczne, czyli rodzinne warsztaty w plenerze”

„Czwartki artystyczne, czyli rodzinne warsztaty w plenerze”

piątek, 06 sierpnia 2021, 17:32 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Za nami półmetek „Czwartków artystycznych, czyli rodzinnych warsztatów w plenerze”, które odbywały się w każdy czwartek od lipca 2021 r. przy Informacji Turystycznej i w  Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem małych i dużych mieszkańców Międzyzdrojów oraz turystów. Zajęcia plastyczne zostały zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Międzyzdrojach we współpracy z Międzynarodowym Domem Kultury oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach, który zapewnił materiały plastyczne.

Do tej pory mali i duzi miłośnicy rękodzieła, wykonali oraz ozdobili zakładki do książek, bransoletki, morskie lampiony, ramki na zdjęcia, witraże i wisiory z koralików Hama. Te fantastyczne prace, uczestnicy warsztatów zabrali do domu na pamiątkę miło i kreatywnie spędzonego czasu z międzyzdrojską biblioteką. Warsztaty zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie i zapraszamy na kolejne, bezpłatne zajęcia plenerowe w każdy sierpniowy czwartek w godz. 11.00 – 13.00 przy Informacji Turystycznej w Międzyzdrojach. W razie niepogody spotkamy się w foyer (holu) Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach. Najbliższe zajęcia już5 sierpnia 2021 r. Do zobaczenia!

Bibliotekarze

„Czwartki artystyczne, czyli rodzinne warsztaty w plenerze” Reviewed by on . Za nami półmetek „Czwartków artystycznych, czyli rodzinnych warsztatów w plenerze”, które odbywały się w każdy czwartek od lipca 2021 r. przy Informacji Turysty Za nami półmetek „Czwartków artystycznych, czyli rodzinnych warsztatów w plenerze”, które odbywały się w każdy czwartek od lipca 2021 r. przy Informacji Turysty Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top