sobota, 25 czerwiec 2022, 19:26

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » 25 lecie Kamieńskiego Stowarzyszenia Trzeźwości ,,Opoka”
25 lecie Kamieńskiego Stowarzyszenia Trzeźwości ,,Opoka”

25 lecie Kamieńskiego Stowarzyszenia Trzeźwości ,,Opoka”

sobota, 14 sierpnia 2021, 10:48 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, REGION, społeczeństwo

W ubiegłą sobotę 7 lipca br.  Kamieńskie Stowarzyszenie Trzeźwości – Klub Abstynenta „ Opoka” obchodziło 25 lecia powstania. W związku z tym został zorganizowany na kamieńskim amfiteatrze festyn na którym spotkali się wszyscy członkowie klubu, jak i ci niezrzeszeni. Dla najmłodszych zorganizowane zostały m.in. mini biegi, a dla dorosłych przy murach obronnych zawody strzeleckie. Oczywiście był też bufet, i coś do zjedzenia na gorąco. W trakcie trwania imprezy podziwiać można było motocyklistów na swoich ognistych maszynach, którzy specjalnie przyjechali z Trzebiatowa i okolic. Po południu w trakcie mszy św. odprawionej w kamieńskiej katedrze został poświęcony Sztandar Stowarzyszenia. Natomiast wieczorkiem w siedzibie Klubu Abstynenta, odbyła się wspólna zabawa, a że bawiono się wyśmienicie, to wszystko skończyło się tradycyjnie, czyli bardzo późno.

Organizatorzy festynu składają gorące podziękowania wszystkim tym, dzięki którym impreza doszła do skutku. Podziękowania kierowane są także do działaczy samorządowych, oraz do tych wszystkich osób, dzięki którym 25 Festyn Trzeźwości w Kamieniu Pomorskim mógł się odbyć.

25 lecie Kamieńskiego Stowarzyszenia Trzeźwości ,,Opoka” Reviewed by on . W ubiegłą sobotę 7 lipca br.  Kamieńskie Stowarzyszenie Trzeźwości - Klub Abstynenta „ Opoka” obchodziło 25 lecia powstania. W związku z tym został zorganizowan W ubiegłą sobotę 7 lipca br.  Kamieńskie Stowarzyszenie Trzeźwości - Klub Abstynenta „ Opoka” obchodziło 25 lecia powstania. W związku z tym został zorganizowan Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top