sobota, 25 czerwiec 2022, 19:12

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Golczewo » 75. Lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie
75. Lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie

75. Lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie

sobota, 28 sierpnia 2021, 21:03 Kategoria: Gmina Golczewo, społeczeństwo

W dniu 28. 08. br. odbyły się obchody 75- Lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie. Rozpoczęła je uroczysta msza w kościele  św. Andrzeja Boboli. Uczestniczyli w niej oczywiście strażacy a także zaproszeni goście, m.in. ks. Waldemar Szczurowski Kapelan Strażaków Archidiecezji Szczecińsko Kamieńskiej, oraz przedstawiciele władz samorządowych. Po wspólnym przejściu ulicami Golczewa w Domu Strażaka odbyła się część oficjalna, w trakcie której można było obejrzeć prezentację multimedialną  o historii powstania jednostki OSP w Golczewie. Tradycyjnie jak to bywa na takich uroczystościach, zasłużonym strażakom zostały wręczone odznaczenia Św. Floriana.

Jednak w tym wszystkim najważniejsze jest to, że na nich zawsze można liczyć, i to bez różnicy czy są zawodowi czy działają w OSP.

75. Lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie Reviewed by on . W dniu 28. 08. br. odbyły się obchody 75- Lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie. Rozpoczęła je uroczysta msza w kościele  św. Andrzeja Boboli. Uczestnic W dniu 28. 08. br. odbyły się obchody 75- Lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie. Rozpoczęła je uroczysta msza w kościele  św. Andrzeja Boboli. Uczestnic Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top