czwartek, 30 czerwiec 2022, 14:59

Strona główna » WYDARZENIA » gospodarka » Zachodniopomorska KAS doceniona za swój profesjonalizm
Zachodniopomorska KAS doceniona za swój profesjonalizm

Zachodniopomorska KAS doceniona za swój profesjonalizm

sobota, 28 sierpnia 2021, 09:54 Kategoria: gospodarka, REGION, społeczeństwo
  • Amerykańska armia po raz kolejny doceniła zachodniopomorską KAS.
  • Podziękowanie za wsparcie i obsługę odpraw celnych skierowano do Centrum Urzędowego Dokonywania Odpraw Oddział Celny „Nabrzeże Łasztownia” w Szczecinie.

Centrum Urzędowe Dokonywania Odpraw Oddział Celny „Nabrzeże Łasztownia” w Szczecinie otrzymało Certyfikat Uznania od „571ST” Zespołu Kontroli Ruchu armii amerykańskiej. Jest to kolejne uznanie pracy funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie.

Funkcjonariusze otrzymali certyfikat w podziękowaniu „za doskonałą obsługę klienta od grudnia 2020 r. do sierpnia 2021 r. za wybitne wsparcie 571 grupy kontroli ruchu przy odprawach celnych, które zapewniło swobodę przemieszczania się i sprawne misje dla ponad 37 jednostek działających na scenie europejskiej. Wasza bezinteresowna służba i profesjonalizm odzwierciedlają wielkie uznanie dla Was, od 571. zespołu kontroli ruchu, 49. batalionu transportowego i armii Stanów Zjednoczonych ”

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Zachodniopomorska KAS doceniona za swój profesjonalizm Reviewed by on . Amerykańska armia po raz kolejny doceniła zachodniopomorską KAS. Podziękowanie za wsparcie i obsługę odpraw celnych skierowano do Centrum Urzędowego Dokonywania Amerykańska armia po raz kolejny doceniła zachodniopomorską KAS. Podziękowanie za wsparcie i obsługę odpraw celnych skierowano do Centrum Urzędowego Dokonywania Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top