sobota, 2 grudzień 2023, 05:56

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Obóz lekkoatletyczny AL Międzyzdroje

Obóz lekkoatletyczny AL Międzyzdroje

czwartek, 02 września 2021, 20:35 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, REGION, sport

Zawodniczki i zawodnicy Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje uczestniczyli w dniach 19-27 sierpnia w obozie sportowym w Karpaczu. W tym roku w obozie uczestniczyło 32 zawodników oraz trzech opiekunów, którzy przygotowywali się do imprez mistrzowskich w kategoriach młodzika U16. Mimo panujących obostrzeń związanych z epidemią covid całe zgrupowanie przebiegło w spokojnej i bezpiecznej atmosferze. Wszyscy wrócili zdrowi i pełni energii do zbliżających się wrześniowych startów.

Podczas obozu sportowego mieliśmy przyjemność trenować na stadionie lekkoatletycznym im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu, który jest obecnie jednym z najnowocześniejszych obiektów lekkoatletycznych w Polsce. Oprócz typowo sportowych zajęć uczestnicy obozu brali udział w wycieczkach górskich, zażywali kąpieli termalnych w Termach Cieplickich oraz korzystali z atrakcji turystycznych Karpacza znajdujących się na świeżym powietrzu.

Wyjazd na obóz został dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje w ramach wsparcia realizacji zadania w zakresie prowadzenia sekcji lekkiej atletyki w Gminie Międzyzdroje oraz z Fundacji LOTTO w ramach Sportowych Wakacji.

Zarząd

AL Międzyzdroje

Obóz lekkoatletyczny AL Międzyzdroje Reviewed by on . Zawodniczki i zawodnicy Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje uczestniczyli w dniach 19-27 sierpnia w obozie sportowym w Karpaczu. W tym roku w obozie uczestni Zawodniczki i zawodnicy Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje uczestniczyli w dniach 19-27 sierpnia w obozie sportowym w Karpaczu. W tym roku w obozie uczestni Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top