niedziela, 4 czerwiec 2023, 06:41

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Kreatywne warsztaty w Twoim domu”
„Kreatywne warsztaty w Twoim domu”

„Kreatywne warsztaty w Twoim domu”

wtorek, 07 września 2021, 21:50 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach oraz Członkowie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” zachęcają do wzięcia udziału w „Kreatywnych warsztatach w Twoim domu”, które zostały sfinansowane w ramach Programu Marszałkowskiego „Społecznik 2019-2021”.

W związku z pandemią i wprowadzonymi obostrzeniami nie odbywają się żadne stacjonarne warsztaty plastyczne w bibliotece umożliwiające dzieciom, pod okiem instruktora, rozwijanie swoich pasji plastycznych. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, inicjatorzy warsztatów chcą zaproponować alternatywną formę rodzinnego spędzania czasu.

Od września do listopada 2021 r. odbędą się cztery akcje wydawania rodzinnych pakietów plastycznych wraz z instrukcjami. Na początek, w dniach13-17.09.2021 r. zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do biblioteki w godzinach otwarcia po odbiór pakietów z materiałami i instrukcją, jak zrobić łapacz snów. Należy go wykonać w domu wraz ze swoją pociechą i przesłać zdjęcia swojej pracy na adres mailowy biblioteki: biblioteka.miedzyzdroje@poczta.internetdsl.pl

Osoby, które wyślą zdjęcie rękodzieła wraz z wizerunkiem dziecka wyrażają jednocześnie zgodę na upublicznienie jego wizerunku w lokalnych mediach, na stronie internetowej oraz profilu biblioteki na portalach społecznościowych Facebook i Instagram. Akcja skierowana jest do najmłodszych, zarejestrowanych czytelników międzyzdrojskiej biblioteki. Jeśli nie jesteś jeszcze czytelnikiem naszej biblioteki jest to doskonała okazja, by się zapisać. Liczba pakietów ograniczona.

Bibliotekarze

„Kreatywne warsztaty w Twoim domu” Reviewed by on . Bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach oraz Członkowie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” zachęcają do wzięcia udziału w „Krea Bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach oraz Członkowie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” zachęcają do wzięcia udziału w „Krea Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top