czwartek, 16 wrzesień 2021, 23:35

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Rekrutacja na zajęcia z ECDL i Lego Spike w ramach programu Liga eSzkoła
Rekrutacja na zajęcia z ECDL i Lego Spike w ramach programu Liga eSzkoła

Rekrutacja na zajęcia z ECDL i Lego Spike w ramach programu Liga eSzkoła

wtorek, 14 wrzesień 2021, 20:42 Kategoria: edukacja, Gmina Międzyzdroje, społeczeństwo

W terminie 17–24 września 2021 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbędzie się rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach praktycznych z programowania robotów LEGO® oraz z e-Citizen ECDL w zakresie umiejętności wykorzystywania komputera i Internetu.

Projekt Liga eSzkoła NUTS 3 jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”.

Nabór będzie prowadzony na dwa sposoby:
1. Poprzez osobiste spotkanie pracownika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach z rodzicem/opiekunem prawnym dziecka, które ma brać udział w zajęciach. W tym przypadku bibliotekarz wypełnia formularz elektroniczny zgłoszenia wraz z rodzicem/opiekunem prawnym, drukuje wersję papierową, którą podpisuje rodzic/opiekun prawny.

2. Poprzez wysłanie do rodzica/opiekuna prawnego dziecka maila z linkiem do formularza elektronicznego (wcześniej zgłoszenia proszę dokonać poprzez adres e-mail: biblioteka.miedzyzdroje@poczta.internetdsl.com)

W tym przypadku rodzic/opiekun prawny samodzielnie wypełnia formularz elektroniczny zgłoszenia, drukuje go i dostarcza podpisany formularz zgłoszenia do międzyzdrojskiej biblioteki w wyznaczonym terminie.

UWAGA

Liczba miejsc ograniczona (maks. 8 osób) – decyduje kolejność zgłoszeń. Akcja skierowana jest do dzieci i młodzieży między 10 a 18 rokiem życia.

Zapraszamy!

Bibliotekarze

Rekrutacja na zajęcia z ECDL i Lego Spike w ramach programu Liga eSzkoła Reviewed by on . W terminie 17–24 września 2021 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbędzie się rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach praktyc W terminie 17–24 września 2021 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbędzie się rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach praktyc Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top