sobota, 2 grudzień 2023, 06:19

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » Konsekracja kościoła w Chominie
Konsekracja kościoła w Chominie

Konsekracja kościoła w Chominie

sobota, 18 września 2021, 23:01 Kategoria: Gmina Świerzno, religia, społeczeństwo

18 września br. odbyła się konsekracja kościoła p.w. bł. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chominie, w powiecie kamieńskim.

Uroczysta Msza św. i konsekracja kościoła były wielkim wydarzeniem w życiu miejscowej społeczności, która dzisiejszą uroczystość głęboko przeżywała. Modlitwa, skupienie, spotkanie z Bogiem. A obecność samego ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi podniosła w dużej mierze wyrazistość i rangę tego wyjątkowego i niepowtarzalnego wydarzenia w życiu niewielkiego Chomina, które może się od teraz szczycić, że ma swój własny kościół, swoją świątynię p.w. bł. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia.

 

Konsekracja kościoła w Chominie Reviewed by on . 18 września br. odbyła się konsekracja kościoła p.w. bł. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chominie, w powiecie kamieńskim. Uroczysta Msza św. i konsekracja 18 września br. odbyła się konsekracja kościoła p.w. bł. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chominie, w powiecie kamieńskim. Uroczysta Msza św. i konsekracja Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top