środa, 6 grudzień 2023, 18:32

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » I akcja wydawania pakietów plastycznych w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu” za nami!
I akcja wydawania pakietów plastycznych w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu” za nami!

I akcja wydawania pakietów plastycznych w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu” za nami!

wtorek, 28 września 2021, 19:35 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

W dniach 13-17września 2021 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach dzieci wraz rodzicami, dziadkami, opiekunami odbierały pakiety plastyczne w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu”, które zostały sfinansowane z Programu Marszałkowskiego „Społecznik 2019-2021”. W związku z pandemią oraz wprowadzonymi obostrzeniami nie mogliśmy zorganizować warsztatów stacjonarnych, jakie odbywały się co roku w bibliotece. Wychodząc naprzeciw plastycznym potrzebom najmłodszych czytelników wspólnie z Międzyzdrojskim Stowarzyszeniem „Rodzina” i wolontariuszami rozdaliśmy dzieciom pakiety plastyczne, z których można było wykonać łapacz snów.

Warunkiem odbioru bezpłatnych materiałów plastycznych było posiadanie karty bibliotecznej przez dzieci.Te które jej nie miały zostały, bez problemu, zapisane do biblioteki. Dzięki tej akcji pozyskaliśmy nowych czytelników. Niektórzy otrzymali dodatkowo wyprawki czytelnicze dla trzylatków i przedszkolaków w ramach akcji „Mała książka – wielki człowiek”.

W październiku planujemy 2 akcje wydawania pakietów:

04-09.10.2021 r. – eko torby

18-23.10.2021 r. – pieski z włóczki

Zapraszamy!

#PomorzeZachodnie#KARRSA#Społecznik#ProgramSpołecznik

I akcja wydawania pakietów plastycznych w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu” za nami! Reviewed by on . W dniach 13-17września 2021 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach dzieci wraz rodzicami, dziadkami, opiekunami odbierały pakiety plastyczne w ra W dniach 13-17września 2021 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach dzieci wraz rodzicami, dziadkami, opiekunami odbierały pakiety plastyczne w ra Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top