czwartek, 1 grudzień 2022, 17:50

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Międzyzdrojskie Czwartki Lekkoatletyczne
Międzyzdrojskie  Czwartki Lekkoatletyczne

Międzyzdrojskie Czwartki Lekkoatletyczne

wtorek, 12 października 2021, 19:20 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, sport

Lekkoatletycznych”, które zostały zorganizowane na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach. Zawody były realizacją jednego z projektów, które wygrały w głosowaniu Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego. Organizatorem zawodów jest Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje. W zawodach rywalizowało 72 zawodników z SP 1 Międzyzdroje, SP Wysoka Kamieńska, SP 2 Wapnica, PSP Kołczewo, PSP Dargobądz.

Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach biegowych 60m, 300m i 600m oraz technicznych skok w dal oraz rzut piłką palantową. Każdy uczestnik zawodów otrzymał nagrodę w postaci pamiątkowego medalu oraz nagrodę rzeczową. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację zawodów, a przede wszystkim wolontariuszom.

Kolejne zawody odbędą się na wiosnę 2022 r. Więcej informacji, zdjęć oraz wyniki można znaleźć na stronie internetowej organizatora w zakładce Czwartki Lekkoatletyczne www.almiedzyzdroje.pl oraz na https://www.facebook.com/ALmiedzyzdroje Na przełomie września i października odbyły się zawody z cyklu „Międzyzdrojskich Czwartków. Zawody dofinansowane z budżetu Gminy Międzyzdroje w ramach Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego.

Zarząd

AL Międzyzdroje

Międzyzdrojskie Czwartki Lekkoatletyczne Reviewed by on . Lekkoatletycznych”, które zostały zorganizowane na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach. Zawody były realizacją jednego z projektów, które Lekkoatletycznych”, które zostały zorganizowane na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach. Zawody były realizacją jednego z projektów, które Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top