sobota, 25 czerwiec 2022, 18:49

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Rekrutacja na zajęcia z ECDL i Lego Spike w ramach programu Liga eSzkoła
Rekrutacja na zajęcia z ECDL i Lego Spike w ramach programu Liga eSzkoła

Rekrutacja na zajęcia z ECDL i Lego Spike w ramach programu Liga eSzkoła

wtorek, 12 października 2021, 18:22 Kategoria: edukacja, Gmina Międzyzdroje, społeczeństwo

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach trwa rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach praktycznych z programowania robotów LEGO® oraz z e-Citizen ECDL w zakresie umiejętności wykorzystywania komputera i Internetu.

Projekt Liga eSzkoła NUTS 3 jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”.

Nabór jest prowadzony poprzez osobiste spotkanie pracownika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach z rodzicem/opiekunem prawnym dziecka, które ma brać udział w zajęciach. W tym przypadku bibliotekarz wypełnia formularz elektroniczny zgłoszenia wraz z rodzicem/opiekunem prawnym, drukuje wersję papierową, którą podpisuje rodzic/opiekun prawny.

 UWAGA

Liczba miejsc ograniczona (maks. 8 osób) – decyduje kolejność zgłoszeń. Akcja skierowana jest do dzieci i młodzieży między 10 a 18 rokiem życia. Zapraszamy!

Bibliotekarze

Rekrutacja na zajęcia z ECDL i Lego Spike w ramach programu Liga eSzkoła Reviewed by on . W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach trwa rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach praktycznych z programowania robotów LEGO® oraz z e W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach trwa rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach praktycznych z programowania robotów LEGO® oraz z e Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top