piątek, 2 grudzień 2022, 10:17

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » II akcja wydawania pakietów plastycznych w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu” za nami!
II akcja wydawania pakietów plastycznych w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu” za nami!

II akcja wydawania pakietów plastycznych w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu” za nami!

piątek, 15 października 2021, 21:05 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

W dniach 04-09 października 2021 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach dzieci wraz rodzicami, dziadkami, opiekunami odbierały pakiety plastyczne w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu”, które zostały sfinansowane z Programu Marszałkowskiego „Społecznik 2019-2021”. W związku z pandemią oraz wprowadzonymi obostrzeniami nie mogliśmy zorganizować warsztatów stacjonarnych, jakie odbywały się co roku w bibliotece. Wychodząc naprzeciw plastycznym potrzebom najmłodszych czytelników wspólnie z Międzyzdrojskim Stowarzyszeniem „Rodzina” i wolontariuszami rozdaliśmy dzieciom pakiety plastyczne wraz z instrukcją, z których można było wykonać eko-torbę.

Warunkiem odbioru bezpłatnych materiałów plastycznych było posiadanie karty bibliotecznej przez dzieci.Te, które jej nie miały zostały, bez problemu, zapisano do biblioteki. Dzięki tej akcji pozyskaliśmy nowych czytelników. Niektórzy otrzymali dodatkowo wyprawki czytelnicze dla trzylatków i przedszkolaków w ramach akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Zapraszamy do udziału w III akcji wydawania pakietów w dniach 18-23.10.2021 r., w których znajdą się materiały do stworzenia pieska z włóczki.

Zapraszamy!

#PomorzeZachodnie #KARRSA #Społecznik #ProgramSpołecznik #Społeczniknalata2019-2021-ProgramMarszałkowski @PomorzeZachodnie @ProgramSpołecznik @Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego

 

II akcja wydawania pakietów plastycznych w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu” za nami! Reviewed by on . W dniach 04-09 października 2021 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach dzieci wraz rodzicami, dziadkami, opiekunami odbierały pakiety plastyczne W dniach 04-09 października 2021 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach dzieci wraz rodzicami, dziadkami, opiekunami odbierały pakiety plastyczne Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top