poniedziałek, 2 październik 2023, 06:52

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Podsumowanie kwesty na kamieńskim cmentarzu
Podsumowanie kwesty na kamieńskim cmentarzu

Podsumowanie kwesty na kamieńskim cmentarzu

środa, 03 listopada 2021, 21:05 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, historia, społeczeństwo

W Dzień Wszystkich Świętych odbyła się kwesta na cmentarzu komunalnym w Kamieniu Pomorskim, organizowana corocznie od 2015 r. przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Kamieńskiej. Kwesta została zgłoszona do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, zarejestrowana pod numerem 2021/2878/OR oraz zamieszczona na portalu zbiórek publicznych.

Dzięki ogromnej ofiarności i życzliwości osób odwiedzających naszą nekropolię udało się zebrać kwotę 5001,89 zł, 3,70 euro i 137 duńskich koron. Łącznie, po wymianie walut obcych na złotówki, uzyskaliśmy 5100,12 zł. Środki te przeznaczymy na konserwację (znajdującej się na  kamieńskim cmentarzu komunalnym) kwatery saperów Wojska Polskiego, którzy zginęli w czerwcu 1945 r.

Dziękujemy naszym zbierającym datki wolontariuszom – niezastąpionym słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kamieniu Pomorskim, na których pomoc zawsze możemy liczyć – Państwu: Bożenie Koszycy, Henryce Kwiatkowskiej, Stanisławie Marciniak, Alicji Osakiewicz, Grażynie Paś, Helenie i Jerzemu Sitarskim, Arturowi Świebodzie i Marii Żur a także Pani Bożenie Muńdziakiewicz.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy pod adresem mieszkańców naszego miasta i pozostałych osób odwiedzających 1 listopada kamieński cmentarz za wsparcie naszej akcji.

Towarzystwo Miłośników Ziemi Kamieńskiej

 

Podsumowanie kwesty na kamieńskim cmentarzu Reviewed by on . W Dzień Wszystkich Świętych odbyła się kwesta na cmentarzu komunalnym w Kamieniu Pomorskim, organizowana corocznie od 2015 r. przez Towarzystwo Miłośników Ziemi W Dzień Wszystkich Świętych odbyła się kwesta na cmentarzu komunalnym w Kamieniu Pomorskim, organizowana corocznie od 2015 r. przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top