sobota, 23 wrzesień 2023, 02:01

Strona główna » WYDARZENIA » historia » 103. Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości – obchody w Kamieniu Pomorskim
103. Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości – obchody w Kamieniu Pomorskim

103. Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości – obchody w Kamieniu Pomorskim

piątek, 12 listopada 2021, 20:02 Kategoria: historia, REGION, społeczeństwo

O godz. 17.00, w kamieńskiej katedrze została odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych, oficjalnych delegacji oraz mieszkańców. Następnie uczestnicy przeszli pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie zostały złożone okolicznościowe wiązanki i kwiaty.

Dalsza część obchodów odbyła się na placu przy ratuszu miejskim, gdzie odśpiewano wspólnie hymn państwowy, oraz pieśni patriotyczne.

Po części oficjalnej odbył się Piknik Patriotyczny, gdzie na uczestników czekał m.in. ciepły poczęstunek, ognisko i występy artystyczne. Następnie chętni wysłuchania tekstów i pieśni patriotycznych przeszli do auli Szkoły Podstawowej nr 1. gdzie został zaprezentowany program artystyczny Zespołu Strefa Dźwięku „A my nie chcemy uciekać stąd”

 

 

103. Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości – obchody w Kamieniu Pomorskim Reviewed by on . O godz. 17.00, w kamieńskiej katedrze została odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych, oficjalnych delegacji oraz mieszkańcó O godz. 17.00, w kamieńskiej katedrze została odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych, oficjalnych delegacji oraz mieszkańcó Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top