sobota, 23 wrzesień 2023, 04:20

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » IV i ostatnia akcja wydawania pakietów plastycznych w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu” za nami!
IV i ostatnia akcja wydawania pakietów plastycznych w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu” za nami!

IV i ostatnia akcja wydawania pakietów plastycznych w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu” za nami!

poniedziałek, 15 listopada 2021, 19:20 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

W dniach 8-13 listopada 2021 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach dzieci wraz rodzicami, dziadkami i opiekunami odbierały pakiety plastyczne w ramach„Kreatywnych warsztatów w Twoim domu”, które zostały sfinansowane z Programu Marszałkowskiego „Społecznik 2019-2021”. W związku z wprowadzonymi obostrzeniami nie mogliśmy zorganizować warsztatów stacjonarnych dla dużej grupy osób, jakie odbywały się co roku w bibliotece. Wychodząc naprzeciw plastycznym potrzebom najmłodszych czytelników wspólnie z Międzyzdrojskim Stowarzyszeniem „Rodzina” rozdaliśmy dzieciom pakiety plastyczne. Zadaniem najmłodszych i ich rodzin było wykonanie jesiennego stroika ze styropianowej kuli, szyszek, żołędzi, papierowego kubka, sznurka i ozdób.

Warunkiem odbioru bezpłatnych materiałów plastycznych było posiadanie karty bibliotecznej przez dzieci. Te, które jej nie miały zostały, bez problemu, zapisane do biblioteki. Dzięki tej akcji pozyskaliśmy nowych czytelników. Zainteresowanie pakietami plastycznymi było bardzo duże.

#PomorzeZachodnie#KARRSA#Społecznik#ProgramSpołecznik@PomorzeZachodnie @ProgramSpołecznik @Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego

IV i ostatnia akcja wydawania pakietów plastycznych w ramach „Kreatywnych warsztatów w Twoim domu” za nami! Reviewed by on . W dniach 8-13 listopada 2021 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach dzieci wraz rodzicami, dziadkami i opiekunami odbierały pakiety plastyczne w W dniach 8-13 listopada 2021 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach dzieci wraz rodzicami, dziadkami i opiekunami odbierały pakiety plastyczne w Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top