sobota, 23 wrzesień 2023, 02:31

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Rodzinne warsztaty plastyczne “Fabryka ozdób świątecznych”
Rodzinne warsztaty plastyczne “Fabryka ozdób świątecznych”

Rodzinne warsztaty plastyczne “Fabryka ozdób świątecznych”

czwartek, 02 grudnia 2021, 20:53 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza rodziny z dziećmi na rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych”, które odbędą się w dniach 6-11 grudnia 2021 r. w godzinach otwarcia placówki.

Podczas akcji można wykonać świąteczne i niepowtarzalne dzieła: bałwanka Olafa z bajki „Kraina Lodu”, pingwinka bądź kolorową bombkę. Powstałe prace będzie można zabrać i udekorować nimi swój domu. Przy bardziej skomplikowanych czynnościach bibliotekarze będą instruować dzieci, ale liczymy także na pomoc ze strony rodziców.

Ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiologiczną istnieje także możliwość odebrania pakietów plastycznych z instrukcją. Prace należy wykonać w domu wraz ze swoją pociechą i przesłać zdjęcia swojego dzieła na adres mailowy biblioteki: biblioteka.miedzyzdroje@poczta.internetdsl.pl

Osoby, które wyślą zdjęcie rękodzieła wraz z wizerunkiem dziecka wyrażają jednocześnie zgodę na upublicznienie jego wizerunku w lokalnych mediach, na stronie internetowej oraz profilu biblioteki na portalach społecznościowych Facebook i Instagram. Akcja skierowana jest do najmłodszych, zarejestrowanych czytelników międzyzdrojskiej biblioteki. Jeśli nie jesteś jeszcze czytelnikiem naszej biblioteki jest to doskonała okazja, by się zapisać. Liczba pakietów ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Bibliotekarze

 

Rodzinne warsztaty plastyczne “Fabryka ozdób świątecznych” Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza rodziny z dziećmi na rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych”, które odbędą się w dniac Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza rodziny z dziećmi na rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych”, które odbędą się w dniac Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top