niedziela, 26 marzec 2023, 17:58

Strona główna » WYDARZENIA » kultura i sztuka » Przerwa na wspólne czytanie
Przerwa na wspólne czytanie

Przerwa na wspólne czytanie

czwartek, 30 grudnia 2021, 20:30 Kategoria: kultura i sztuka, POWIAT, społeczeństwo

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Przerwa na wspólne czytanie”.  Akcja organizowana została na zlecenie spółki Ferrero Polska Commercial.

Dzięki naszym czytelnikom i mieszkańcom naszego miasta zdobyliśmy 3043 głosy, które dały nam 38 miejsce spośród ponad 1000 bibliotek biorących udział w tej akcji. Dzięki tym głosom otrzymaliśmy zestaw książek dla dzieci od wydawnictwa Trefl na sumę 1.000 zł oraz Kamishibai (papierowy teatrzyk obrazkowy) za sumę 120 zł.

Czytanie rozwija wyobraźnię dziecka i wzbogaca jego zasób słów, uczy empatii i pozytywnych zachowań. Dziecko, czytające z rodzicami, czuje się bezpieczne i kochane. Czytajcie z dzieckiem. Podarujcie mu wspólne chwile, czytanie to kochanie!

 

 

Przerwa na wspólne czytanie Reviewed by on . Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Przerwa na wspólne czytanie”.  Akcja organizowana została na Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Przerwa na wspólne czytanie”.  Akcja organizowana została na Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top