sobota, 2 grudzień 2023, 07:01

Strona główna » WYDARZENIA » gospodarka » KAS i ZUS pod jednym dachem
KAS i ZUS pod jednym dachem

KAS i ZUS pod jednym dachem

piątek, 21 stycznia 2022, 20:01 Kategoria: gospodarka, REGION, społeczeństwo
  • W Zachodniopomorskiem już od najbliższego poniedziałku ruszają wspólne dyżury Krajowej Administracji Skarbowej i ZUS na temat „Polskiego Ładu”.

Przepisy „Polskiego Ładu” wprowadziły zmiany podatkowe, a także zmiany w sposobie wyliczania, rozliczania i opłacania składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dlatego organizujemy wspólne dyżury na salach obsługi klientów, podczas których nasi klienci będą mogli otrzymać kompleksową pomoc od ekspertów obu instytucji.

W każdy poniedziałek, zaczynając od najbliższego (24 stycznia), w placówce ZUS w regionie w godz. 15:00-17:00 będą dyżurować pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej. Dyżur w Szczecinie pełni oddział ZUS przy ul. Matejki.

Natomiast w każdą środę w urzędach skarbowych w godz. 13.00-15.00 informacji udzielać będą pracownicy ZUS. Dyżur w Szczecinie pełni Drugi Urząd Skarbowy, a w Koszalinie  Pierwszy Urząd Skarbowy.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

KAS i ZUS pod jednym dachem Reviewed by on . W Zachodniopomorskiem już od najbliższego poniedziałku ruszają wspólne dyżury Krajowej Administracji Skarbowej i ZUS na temat „Polskiego Ładu”. Przepisy „Polski W Zachodniopomorskiem już od najbliższego poniedziałku ruszają wspólne dyżury Krajowej Administracji Skarbowej i ZUS na temat „Polskiego Ładu”. Przepisy „Polski Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top