sobota, 2 grudzień 2023, 06:57

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » POMAGANIE JEST FAJNE – konkurs plastyczny w międzyzdrojskiej Bibliotece
POMAGANIE JEST FAJNE – konkurs plastyczny  w międzyzdrojskiej Bibliotece

POMAGANIE JEST FAJNE – konkurs plastyczny w międzyzdrojskiej Bibliotece

środa, 26 stycznia 2022, 21:01 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich koło nr 19 oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Pomaganie jest fajne”

Jest on skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wystarczy wykonać pracę plastyczną dowolną techniką (np. farba, ołówek, kredki, węgiel, witraż) inspirowaną książką, w której występuje pomaganie – ktoś niesie pomoc słabszym, np.: „Czerwony kapturek”, „Kopciuszek”, „Opowieści z Narnii”, „Tajemniczy ogród”, „Robinson Crusoe”, „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, „Baltic – pies, który płynął na krze”, „Gdzie jesteś, Cukierku?”, „Smyk, uprowadzony szczeniak”, „Misia i jej mali pacjenci”, „Zezia i Giler”. Na odwrocie pracy należy umieścić: tytuł książki, która była inspiracją i napisać jedno zdanie uzasadniające jej wybór; imię, nazwisko i wiek autora pracy; nazwę szkoły lub instytucji oraz imię i nazwisko opiekuna/instruktora. Prace konkursowe należy składać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach do 09.04.2022.

Więcej informacji w regulaminie konkursowym, który jest dostępny na stronie internetowej Biblioteki http://www.biblioteka.miedzyzdroje.pl/ oraz na profilu Facebook.

 

 

POMAGANIE JEST FAJNE – konkurs plastyczny w międzyzdrojskiej Bibliotece Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich koło nr 19 oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach zapraszają do wz Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich koło nr 19 oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach zapraszają do wz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top