piątek, 2 czerwiec 2023, 19:59

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Koncert charytatywny na odbudowę domu Państwa Radowskich
Koncert charytatywny na odbudowę domu Państwa Radowskich

Koncert charytatywny na odbudowę domu Państwa Radowskich

wtorek, 01 lutego 2022, 20:56 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, społeczeństwo

Serdecznie zapraszamy 5 lutego 2022 r. (sobota) od godziny 16:00 do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach na koncert charytatywny. Wspólnie będziemy wspierać ośmioosobową Rodzinę Państwa Radowskich z Ognicy, która na początku roku straciła dach nad głową i cały dobytek w wyniku pożaru. Będzie to prawdziwe święto dobroczynności. W organizację włączyło się wiele osób na czele z organizatorem koncertu panem Sebastianem Lebiedzińskim – barberem z Międzyzdrojów. Oficjalnie została już zarejestrowana zbiórka publiczna w MSWiA.

Wspierają nas włodarze Świnoujścia oraz Międzyzdrojów, radni, wiele firm i organizacji. Planujemy pokaz zumby w wykonaniu grupy Alicji Taratajcio i pokaz tańca towarzyskiego z Klubu Jantar pod kierunkiem Anny Zjawińskiej. Doznania muzyczne zapewni Adi Kowalski, duet Patryk Adamkiewicz i Marek Kwarta, Alexandro Querevalu oraz Madej-Band. Odbędą się licytacje m.in. pokazu kuchni molekularnej, piłki z podpisami piłkarzy I ligi Floty Świnoujście z 2014 roku, zestawu srebrnych monet „Ludwików”, wielu voucherów na kolacje, basen, masaże i inne przyjemności. Będą ciasta, zapiekanki, bufet rybny i wiele atrakcji. Środki zebrane podczas koncertu będą w całości przekazane na odbudowę domu Państwa Radowskich. Serdecznie zapraszamy.

 

Koncert charytatywny na odbudowę domu Państwa Radowskich Reviewed by on . Serdecznie zapraszamy 5 lutego 2022 r. (sobota) od godziny 16:00 do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach na koncert charytatywny. Wspólnie będziemy ws Serdecznie zapraszamy 5 lutego 2022 r. (sobota) od godziny 16:00 do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach na koncert charytatywny. Wspólnie będziemy ws Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top