poniedziałek, 2 październik 2023, 06:10

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Bramkarz Stulecia” w Międzyzdrojach
„Bramkarz Stulecia” w Międzyzdrojach

„Bramkarz Stulecia” w Międzyzdrojach

niedziela, 27 lutego 2022, 18:01 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, sport

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach i Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają na spotkanie z bramkarzem stulecia – Józefem Młynarczykiem, które odbędzie się 3 marca 2022 r. o godz. 18.00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach. Wydarzenie poprowadzi Dariusz Rekosz.

Józef Młynarczyk – Bramkarz Stulecia, dwukrotny finalista Mistrzostw Świata, srebrny medalista z Mundialu w Hiszpanii.Gdy w 1974 r. wyruszał z Nowej Soli do Bielska-Białej, nie spodziewał się, że swoją podróż zakończy w FC Porto i zdobędzie z tym klubem wszystko, co w klubowej piłce wywalczyć można. Wyjątkowy człowiek, znakomity szkoleniowiec, dżentelmen. Jeżeli chcecie poznać Józefa Młynarczyka jeszcze bliżej, to zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju spotkanie, z którego będziecie mogli wrócić z autografem słynnego bramkarza umieszczonym na… piłce do nogi!Cena piłki z autografem 30 zł.

Podczas spotkania obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z pandemią. Wstęp wolny. Partnerem spotkania jest Klub Sportowy „Fala” Międzyzdroje.

 

„Bramkarz Stulecia” w Międzyzdrojach Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach i Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają na spotkanie z bramkarzem stulecia – Józefem Młynarczykiem, Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach i Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają na spotkanie z bramkarzem stulecia – Józefem Młynarczykiem, Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top