piątek, 2 czerwiec 2023, 21:48

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Jestem jak motyl” – Andrzej Grabowski w Międzyzdrojach
„Jestem jak motyl” – Andrzej Grabowski w Międzyzdrojach

„Jestem jak motyl” – Andrzej Grabowski w Międzyzdrojach

poniedziałek, 28 marca 2022, 19:25 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają już 5 kwietnia 2022 r. o godz. 18.00 do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach na wieczór autorski z Andrzejem Grabowskim, aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. Moderatorem spotkania będzie Marcin Michrowski, dziennikarz telewizyjny.

Andrzej Grabowski jest absolwentem Krakowskiej Wyższej Szkoły Teatralnej i aktorem Teatru Słowackiego w Krakowie. Stworzył wiele znakomitych ról filmowych m.in. w „Bożej podszewce”, „Pitbullu”, „Drogówce” i „Pod mocnym Aniołem”. Zagrał także w popularnych serialach telewizyjnych takich, jak„Złotopolscy”,„Blondynka” czy „Odwróceni”. Największą popularność zdobył jednak rolą Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”. Grabowski posiada ogromy talent komediowy i ma świetny kontakt z publicznością.Od lat wykorzystuje swoje umiejętności występując z recitalami na estradzie w kraju i za granicą. W 2020 roku ukazała się jego książka pt.„Andrzej Grabowski. Jestem Jak motyl”, o której aktor będzie opowiadał na spotkaniu.

Podczas wieczoru autorskiego obowiązują zasady związane z pandemią. Serdecznie zapraszamy!

„Jestem jak motyl” – Andrzej Grabowski w Międzyzdrojach Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają już 5 kwietnia 2022 r. o godz. 18.00 do Międzynarodowego Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają już 5 kwietnia 2022 r. o godz. 18.00 do Międzynarodowego Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top