piątek, 2 czerwiec 2023, 20:13

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Serce dla Ukrainy” – warsztaty w międzyzdrojskiej bibliotece
„Serce dla Ukrainy” – warsztaty w międzyzdrojskiej bibliotece

„Serce dla Ukrainy” – warsztaty w międzyzdrojskiej bibliotece

środa, 30 marca 2022, 22:45 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Ośrodek Pomocy Społecznej serdecznie zapraszają już 31.03.2022 r. (czwartek) o godz. 16.00 na kolejne integracyjne Rodzinne Warsztaty Plastyczne pt. „Serce dla Ukrainy”. Tym razem najmłodsi wraz ze swoimi opiekunami wykonają łapacze snów z papierowych talerzyków, włóczki i piórek oraz zwierzątka ze starych książek. Zapraszamy rodziny polskie i ukraińskie. Przyjdź i spędź miło czas w naszej międzyzdrojskiej bibliotece. Obowiązują zasady bezpieczeństwa dotyczące pandemii. Wstęp wolny!

Część materiałów plastycznych na warsztaty zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2022 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach.

„Serce dla Ukrainy” – warsztaty w międzyzdrojskiej bibliotece Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Ośrodek Pomocy Społecznej serdecznie zapraszają już 31.03.2022 r. (czwartek) o godz. 16.00 na kolejne integra Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Ośrodek Pomocy Społecznej serdecznie zapraszają już 31.03.2022 r. (czwartek) o godz. 16.00 na kolejne integra Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top