środa, 1 luty 2023, 13:52

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Wielkanocne kartki w międzyzdrojskiej bibliotece

Wielkanocne kartki w międzyzdrojskiej bibliotece

sobota, 09 kwietnia 2022, 19:30 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

7 kwietnia 2022 r. w czwartkowe popołudnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się Rodzinne Warsztaty Plastyczne. Najmłodsi wraz ze swoimi rodzinami mieli za zadanie stworzyć kartki wielkanocne. Z kolorowego papieru, piórek, ozdobnych naklejek, kolorowych wycinanek powstały wspaniałe kartki, które uczestnicy roześlą do swoich bliskich. Atmosfera była bardzo rodzinna. Na zakończenie zajęć każdy zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie. Przypominamy, że od 4 -15 kwietnia 2022 r. w czytelni biblioteki można odbierać pakiety wielkanocne. Zapraszamy dzieci, dla których bibliotekarze przygotowali świąteczne niespodzianki.

Część materiałów plastycznych na warsztaty zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2022 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach.

Bibliotekarze

Wielkanocne kartki w międzyzdrojskiej bibliotece Reviewed by on . 7 kwietnia 2022 r. w czwartkowe popołudnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się Rodzinne Warsztaty Plastyczne. Najmłodsi wraz ze swoimi 7 kwietnia 2022 r. w czwartkowe popołudnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się Rodzinne Warsztaty Plastyczne. Najmłodsi wraz ze swoimi Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top