niedziela, 4 czerwiec 2023, 06:58

Strona główna » WYDARZENIA » gospodarka » Finał 19. edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”
Finał 19. edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”

Finał 19. edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”

piątek, 22 kwietnia 2022, 20:37 Kategoria: gospodarka, REGION, społeczeństwo
  • Przedsiębiorcy już po raz 19. wybrali najbardziej przyjazne urzędy skarbowe w Polsce. Podobnie jak w ubiegłym roku robili to za pomocą elektronicznych ankiet.
  • Oceniali jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników.
  • W tegorocznej edycji wyróżniono 60 urzędów skarbowych.

Gala finałowa konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” organizowanego przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów odbyła się 21 kwietnia 2022 r. w siedzibie BCC w Warszawie.

O konkursie

Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta, a także tworzenie między administracją skarbową, a przedsiębiorcami relacji opartych na wzajemnej życzliwości i profesjonalizmie.

Przedstawiciele biznesu wyróżnili 60 urzędów, które mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” przez rok, do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu.

Wśród nagrodzonych znalazł się urząd, który otrzymywał wyróżnienie we wszystkich 19. edycjach Konkursu – Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku. Najwięcej urzędów skarbowych wyróżniono w województwie śląskim.

Partnerskie relacje Krajowej Administracji Skarbowej z przedsiębiorcami

Gratulując laureatom Szef Krajowej Administracji Skarbowej Magdalena Rzeczkowska podkreśliła rolę pracowników urzędów skarbowych w budowaniu wizerunku Krajowej Administracji Skarbowej.

Dziękuję Państwu za ogromny wkład w budowanie przyjaznej administracji skarbowej. Państwa postawa pokazuje, że można być skutecznym i jednocześnie przyjaznym dla podatników. Potwierdzili to przedsiębiorcy, którzy wyróżnili Państwa urzędy – powiedziała Magdalena Rzeczkowska.

Naczelnikom i pracownikom nagrodzonych urzędów podziękowała również Zastępca Szefa KAS Anna Chałupa. Wiceminister podkreśliła też znaczenie relacji administracji skarbowej z przedsiębiorcami i zaznaczyła, że KAS wspiera ich w wykonywaniu obowiązków.

Przedsiębiorcy są szczególną grupą naszych partnerów, ponieważ stanowią siłę napędową gospodarki. Zmieniając administrację skarbową w centrum stawiamy podatników, w tym również przedsiębiorców. Chcemy, aby każdy z nich miał poczucie, że Krajowa Administracja Skarbowa go wspiera – wskazała Anna Chałupa.

Gratulacje wyróżnionym urzędom przekazał także prezes Business Centre Club Marek Goliszewski.

W imieniu nagrodzonych urzędów organizatorom konkursu i biorącym w nim udział przedsiębiorcom podziękowała naczelnik Urzędu Skarbowego Warszawa-Mokotów Iwona Sadrzak.

Dziękuję wszystkim przedsiębiorcom za oddane głosy, które potwierdziły, że nasze wsparcie, zrozumienie i profesjonalizm spełniają ich oczekiwania. Zadowolenie klientów jest dla nas szczególną motywacją – powiedziała naczelnik wyróżnionego urzędu.

Laureaci w Zachodniopomorskiem

Tytuł laureata tegorocznego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” w Zachodniopomorskiem otrzymały:

  • Urząd Skarbowy w Białogardzie
  • Pierwszy Urząd Skarbowy w Koszalinie
  • Drugi Urząd Skarbowy w Koszalinie
  • Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie
  • Drugi Urząd Skarbowy w Szczecinie
  • Zachodniopomorski Urząd Skarbowy w Szczecinie

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

 

 

 

Finał 19. edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” Reviewed by on . Przedsiębiorcy już po raz 19. wybrali najbardziej przyjazne urzędy skarbowe w Polsce. Podobnie jak w ubiegłym roku robili to za pomocą elektronicznych ankiet. O Przedsiębiorcy już po raz 19. wybrali najbardziej przyjazne urzędy skarbowe w Polsce. Podobnie jak w ubiegłym roku robili to za pomocą elektronicznych ankiet. O Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top