niedziela, 4 czerwiec 2023, 07:22

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Zbrodnia, śledztwo, romans, czyli spotkanie z Dianą Brzezińską
Zbrodnia, śledztwo, romans, czyli spotkanie z Dianą Brzezińską

Zbrodnia, śledztwo, romans, czyli spotkanie z Dianą Brzezińską

czwartek, 12 maja 2022, 10:50 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza już 19 maja 2022 r. (czwartek) o godz. 18.00 na spotkanie z Dianą Brzezińską, pisarką powieści kryminalnych w ramach tegorocznego Tygodnia Bibliotek. Brzezińska zadebiutowała w 2017 roku powieścią „Carpe diep” pod blogowym pseudonimem Diane Rose. Dopiero w 2019 r. pod jej nazwiskiem ukazała się książka pt. „Będziesz moja”, która okazała się niesamowitą zapowiedzią utalentowanej autorki.

Porozmawiamy z naszym gościem o wstrząsającej zbrodni, ryzykownym śledztwie i nieodpowiednim romansie czyli połączeniu wybuchowym. Dowiemy się, czy zawód prawnika, który wykonuje Diana Brzezińska pomaga jej w pisaniu książek i jak łączy swoją literacką pasję z prawniczymi obowiązkami. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autorki wraz z autografem. Spędźcie ten wieczór w towarzystwie Brzezieńskiej i poznajcie autorkę wspaniałej serii kryminalnej. Zapraszamy! Wstęp wolny.

Zbrodnia, śledztwo, romans, czyli spotkanie z Dianą Brzezińską Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza już 19 maja 2022 r. (czwartek) o godz. 18.00 na spotkanie z Dianą Brzezińską, pisarką powieści Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza już 19 maja 2022 r. (czwartek) o godz. 18.00 na spotkanie z Dianą Brzezińską, pisarką powieści Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top