sobota, 23 wrzesień 2023, 03:47

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Europejski Dzień Parków Narodowych – Konkurs fotograficzny WPN.
Europejski Dzień Parków Narodowych – Konkurs fotograficzny WPN.

Europejski Dzień Parków Narodowych – Konkurs fotograficzny WPN.

środa, 25 maja 2022, 20:45 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, przyroda, REGION

Z okazji Europejskiego Dnia Parków Narodowych, Woliński Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym z nagrodami.

Konkurs ma na celu pokazanie, jak ważna jest dzika przyroda w życiu człowieka, ma zwrócić uwagę na różnorodność organizmów i procesów przyrodniczych, które możemy spotkać każdego dnia. Konkurs ma zachęcić do aktywnego zaangażowania się w poznawanie i ochronę dzikiej przyrody w Polsce. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepszych zdjęć ukazujących w ciekawy i artystyczny sposób otaczającą przyrodę, zarówno w Parkach Narodowych jak i poza nimi.

Prace przyjmowane będą od 1 czerwca do 31 sierpnia 2022 r,. w siedzibie Wolińskiego Parku Narodowego, Grodno 1, Międzyzdroje lub drogą elektroniczną pod adres email m.szweik@wolinpn.pl.

Do udziału zachęcamy zarówno uczniów szkół jak i wszystkich pasjonatów dzikiej przyrody z całej Polski. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody – powerbanki, pendrivy, vouchery wstępu do obiektów WPN oraz gadżety WPN. Podsumowaniem konkursu będzie wydanie kalendarza na rok 2023 z wybranymi zdjęciami.

Regulamin konkursu do pobrania na stronie www.wolinpn.pl/aktualnosci  Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie !!

Z wyrazami szacunku,

Michał Szweik

Starszy referent ds. edukacji

Woliński Park Narodowy

 

Europejski Dzień Parków Narodowych – Konkurs fotograficzny WPN. Reviewed by on . Z okazji Europejskiego Dnia Parków Narodowych, Woliński Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym z nagrodami. Konkurs ma na celu pokazanie, Z okazji Europejskiego Dnia Parków Narodowych, Woliński Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym z nagrodami. Konkurs ma na celu pokazanie, Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top